<oembed><version>1.0</version><provider_name>Grupo Riera</provider_name><provider_url>https://rieragroup.com/ca</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://rieragroup.com/ca/author/adderit/</author_url><title>POTPL48600</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="VLlbqLc4zK"&gt;&lt;a href="https://rieragroup.com/ca/producto/potpl48600/"&gt;POTPL48600&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://rieragroup.com/ca/producto/potpl48600/embed/#?secret=VLlbqLc4zK" width="600" height="338" title="&#x201C;POTPL48600&#x201D; &#x2014; Grupo Riera" data-secret="VLlbqLc4zK" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;